pruhledny.gif (62 bytes)
pruhledny.gif (62 bytes)prouzek.jpg (44765 bytes)
pruhledny.gif (62 bytes)
pruhledny.gif (62 bytes)
 

Od roku 2001 organizujeme jarní sportovní soustředění ve španělském turistickém centru Lloret de Mar v oblasti Costa Brava. Během 13 let již využilo naše služby již cca 500 sportovců a to ať  jako účastníci organizovaných autobusových zájezdů, nebo dali přednost letecké dopravě či dopravě po vlastní ose automobilem.
Lloret de Mar se nachází na pobřeží Středozemního moře  asi 80 km severně od katalánské metropole Barcelony a nabízí ideální podmínky pro trénink cyklistiky, ale ve sportovním centru v hotelu Olympic je možné využít relaxačních zařízení pro obnovení sil po náročném tréninku. Cyklistické trasy vedou jak po houpavých silničkách podél moře, tak i po rovinách kolem správního centra Girony ve vnitrozemí, kde při evropském pobytu trénoval a žil legendární Lance Armstrong. Pro náročné jsou dostupné i hory Sierra de Montsant se stoupáními až do výše 1600m.
Ubytování nabízíme ve dvou kategoriích. Čtyřhvězdičkový hotel Olympic Park, který je postaven na kraji Lloret de Mar na výjezdu směrem do vnitrozemí. Nabízí dvoulůžkové pokoje vybavené vlastní koupelnou a televizí. Snídaně a večeře formou švédských stolů. Sportovní centrum v hotelu nabízí dva 25m kryté bazény, výřivku, saunu a posilovnu (vstupné není v ceně hotelu). V rámci hotelu malý cca 12 metrový bazén zdarma pro relaxační plavání. Ideální pro trénink triatlonu Tříhvězdičkový hotel Havaj/Montevista je na výpadovce směr Tossa de Mar. Ubytování na dvoulůžkových pokojích vybavených vlastní koupelnou a televizí. Levnější možnost, ideální pro cysklisty, kteří pro trénink nevyužívají bazén.

Novinka 2014
ospalec_mensi.jpg (35653 bytes)
Můžeš potrénovat s Filipem Ospalým, nejlepším současným českým Ironmanem. Okoukni jak trénují triatlonové hvězdy a zúčasni se seminářů. Využij jedinečnou příležitost.

Aktuální nabídka pro rok 2014.

Autobusový zájezd v termínu 4.3. až 16.3.2014

Čtyřhvězdičkový hotel Olympic Park - Lloret de Mar - Španělsko

Tříhvězdičkový Hotel Havaj - Lloret de Mar - Španělsko

Ceník cen za ubytování:

Čtyřhvězdičkový hotel Olympic Park - Lloret de Mar - Španělsko

Tříhvězdičkový Hotel Havaj - Lloret de Mar - Španělsko

 

Mapa Costa Brava
Zvětšit mapu